Strona główna » W praktyce

W praktyce

21

Maj

Sprawdź używaną Toyotę przed zakupem

W wieloletniej historii naszego serwisu zdobyliśmy zaufanie pokaźnej grupy Klientów, którzy doceniają naszą staranność przy sprawdzaniu aut używanych przed zakupem. Stale doradzamy naszym Klientom, że najważniejszy jest stan techniczny auta w chwili sprawdzenia i z jego wynikiem należy przeanalizować wszelkie dane, często bardzo zachęcające, otrzymane od sprzedającego.

Sprawdzeniu podlega stan mechaniczny samochodu, stan nadwozia i lakieru, oraz stan elektryki pojazdu.

08

Maj

Opłaca się regularnie serwisować

Istniejąc już prawie 20 lat na rynku usług motoryzacyjnych mamy wiele wniosków ze współpracy za Klientami, których na każdym kroku namawiamy aby bardziej zajmowali się swoimi samochodami.

02

Maj

Czy zakup używanej Toyoty jest opłacalny

Aby dokonać analizy opłacalności zakupu używanej Toyoty musimy uwzględnić znaczny spadek wartości aut nowych bezpośrednio po zakupie około 20 % i dalszy spadek około 50 % w ciągu kolejnych trzech czterech lat. Kolejne spadki przebiegają już wolniej.

Z tego właśnie powodu ze względu na opłacalność zakupu (taniej o 20 tys. i jeszcze korzystniej) najbardziej godne uwagi są akurat te auta, jeśli są w dobrym stanie i ekonomiczne co do kosztów napraw. Dobry wybór używaj Toyoty zapewnia, że kwoty te z powodzeniem pokryją koszty wieloletniej eksploatacji.

27

kwi

Serwis przychylny dla Kobiet

Z analizy rynku wynika, że mamy do czynienia ze znacznym wzrostem ilości Kobiet za kierownicą Toyot, które wymagają jednak systematycznych wizyt w serwisie.

Staramy się aby wizyty Klientek w naszym serwisie były jak najmniej kłopotliwe, oraz aby zapewniły poczucie spokoju o sprawność auta. Klientek mniej zainteresowanych problemami technicznymi nie zanudzamy skomplikowanymi wywodami, dbając o finalny efekt napraw.

15

kwi

Często zdarza się, że Klient nie kupuje sprawdzanego auta

co potwierdza że warto było je sprawdzić, oraz że dzięki temu nie daliście się oszukać.

Dowiedz się więcej

Strony