Home » O nas

O nas

KILKA SŁÓW O NAS
Istniejąc już prawie 20 lat na rynku usług motoryzacyjnych zdobyliśmy zaufanie pokaźnej grupy Klientów, którzy doceniają nasze korzystne ceny, solidność i jakość świadczonych usług.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu popartemu zaangażowaniem naszych pracowników serwisujemy fachowo samochody marki Toyota w szerokim zakresie roczników i przebiegów. Zależy nam, aby rozległa oferta serwisowa zachęciła Państwo do skorzystania z naszych usług i nawiązania bliższej współpracy.

Zawsze w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na te naprawy i weryfikacje, które mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo naszych Klientów, gdyż finalnie od tego zależy ich zadowolenie po wykonanej usłudze. Z radością przyjmujemy zawsze fakt, gdy po zmianie samochodu Klienci w dalszym ciągu kontynuują z nami współpracę.

Rosnące wymagania Klientów co do jakości świadczonych usług i rozwój techniki motoryzacyjnej motywuje do ciągłego podnoszenia poziomu technicznego naszej kadry technicznej i wyposażenia serwisowego. W wieloletniej historii naszego serwisu dużą rolę odegrały autoryzacje usług serwisowych, oraz certyfikaty jakościowe ISO, które mają wpływ na podwyższenie poziomu technicznego i standardów obsługi Klienta.

W sytuacji gdy niespodziewany defekt auta będzie wymagał natychmiastowej pomocy serwisowej, zapraszamy w każdym momencie.

Sprawdź używaną Toyotę przed zakupem

Najważniejszy jest stan techniczny auta w chwili sprawdzenia i z jego wynikiem należy porównać informacje od sprzedającego

Opłaca się regularnie serwisować

Regularne naprawy i obsługa przeglądowa to pewność, że nie dotkną Państwa duże koszty napraw i komplikacje z autem

TOYOTA serwis usługi dodatkowe

Dzięki odpowiednim ludziom i wyposażeniu technicznemu możemy zapewnić sprawną i niezawodną obsługę Państwa samochodów